Naujienos

Atgal

Mūsų brigada dalyvavo įgūdžių stiprinimo pratybose valdant itin pavojingą užkrečiamąją ligą

Kasdieną mūsų medikai skuba į pagalbą namuose, gatvėje, darbe. Tai žmonės kurie mato nesurežisuotą buitį ir būtį, kuri kartais nėra tokia graži ir spalvinga. Ypač tai jautru, kai matome vaikus, kurie gyvena pagal tokias galimybes, kokias jiems pavyksta suteikti tėvams.

Kartais net nepagalvojame, kad dėl nepalankiai susiklosčiusių gyvenimiškų aplinkybių, autobuso speiguotą rytą, vos iš už kuprinės matomas mokinukas kantrai laukia, dėvėdamas tik lengvą, gerokai išaugtą striukę ir nekantriai trypčioja nuo kojos ant kojos, kadangi paveldėti iš brolio ar sesės aulinukai jau menkai bešildo ledėjančius pištukus.

Kartais sunku patikėti, kad su didele meile dviese puoselėta didelė šeima, likus vienam maitintojui negailestingai nubloškia į paraštes. Vaikučius auginančios šeimos dažnai nelengvai sutinka priimti pagalbą. Bet vaikystė ypatinga tuo, jog ji turi sparnus. Tai laikas kai dar mokama norėti ir svajoti.

Mūsų darbuotojai su dideliu entuziazmu įsitraukė į širdingą akciją „Vaikų svajonės“. Su didele meile jau parengėme nemenką kalną dovanų. Iš VšĮ Greitosios medicinos pagalbos išpildytos svajonės(dovanos) bus siunčiamos iki gruodžio 5 d., - kviečiame paskubėti kas dar planuojate prisidėti! 

Detalesnė informacija čia: https://www.vgmps.lt/darbuotojams

Būk matomas

Gelbėjimo tarnybos plečia bendradarbiavimo sritis – organizuos daugiau  švietėjiškų akcijų

VšĮ GMP stoties darbuotojai dalyvavo taktinese pratybose kuriuos organizavo Vilniaus PGV "Žmonių paieška ir gelbėjimas sugriuvusiame pastate"

 

POPIEŽIAUS VIZITO BELAUKIANT. KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI MASINIAME RENGINYJE PRIREIKUS MEDICINOS PAGALBOS?

DELFYJE GYVAI. Išsamiai ir aiškiai direktoriaus pavaduotoja gydytoja Vanda Pumputienė pasakoja apie karščio keliamas grėsmes sveikatai

Siekiame įsidiegti standartą LST EN ISO 9001:2015

XII-tos Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynės Palangoje 2018

GMP specialistams svarbu, kad vaikų atostogos būtų saugios

Gyventojai stebisi – Europos sveikatos draudimo kortelė išduodama paprastai ir greitai 

2018 m. Pasaulinės dienos be tabako tema – „Tabakas ir širdies ligos“.  (Vaizdo įrašas)

INFORMACIJA DĖL GYVENAMOSIOS VIETOS DEKLARAVIMO

Spindulio progimnazijos priešmokyklinukų viešnagė

Šiandien mūsų įstaigoje lankėsi smalsūs „Spindulio“ progimnazijos priešmokyklinukai. Mažieji labai domėjosi kaip priimamas iškvietimas, kaip ekrane ir žemėlapyje stebimas greitosios automobilių judėjimas bei norėjo savo akimis įsitikinti kiek daug sudėtingų aparatų naudoja gydytojai gelbėdami gyvybes. Vaikučiai didžiavosi sužinoję kaip atpažinti, kad žmogui prireikė skubios gydytojo pagalbos ir pasijuto ženkliai ūgtelėję su žmogaus manekenu praktiškai išbandę žmogaus gaivinimo veiksmus. nuoroda

KONFERENCIJA „IDĖJA LIETUVAI: SVEIKATOS PRIEŽIŪRA BE KORUPCIJOS“

VŠĮ GREITOSIOS MEDICINOS PAGALBOS STOTIES ATSTOVAI  UTENOS REGIONO PLĖTROS TARYBOS POSĖDYJE PRISTATĖ UTENOS GMP DISPEČERINĖS PERĖMIMO VIZIJĄ

NATO delegacija 

Europos draudimo kortelė 

Sostinė jungiasi prie nacionalinės kampanijos, skirtos kovai su prekyba žmonėmis

Pasaulinę sveikatos dieną Vilniaus meras Remigijus Šimašius miesto Rotušėje Auksinės širdies simboliu apdovanojo sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus.

MŪSŲ „METŲ PROVERŽIS“  lsveikata.lt

Vilniaus greitosios kelionė atsekama dispečerio monitoriuje.

Ištrauka iš Andriaus Černausko knygos "PRAGARO AMBULATORIJA" 

2016 Išsigandusi paskambino į BPC – išgirdo tai, ko nesitikėjo

2016 Įsisiautėjęs savižudis Vilniuje žiauriai suspardė GMP medikę

2016 Vilniaus greitosios pagalbos Naujieji: nė minutės atokvėpio

2015 Medikę nuo 14-mečio gynusiam greitosios vairuotojui lūžo koja

2015 Piketavo Ukmergės greitosios pagalbos darbuotojai (video)

2015 Ukmergės greitosios pagalbos medikai prašosi į Vilnių

2015 NEXEDGE® Digital Communications System for Lithuania National Ambulance Service

2015 Stiprėja gyvybiškai svarbus radijo ryšys

2013 Straipsnis "Medikai pasipiktinę: noras būti moderniems kainuoja gyvybes" profsąjunga prašo Jūsų perskaityti ir išreikšti nuomonę.

2013 Straipsnis "Kodėl Lietuvos medikai nebando rimčiau pakovoti dėl savo atlyginimų?" profsąjunga prašo perskaityti ir išreikšti savo nuomonę.

 

VŠĮ GREITOSIOS MEDICINOS PAGALBOS STOTIES ATSTOVAI  UTENOS REGIONO PLĖTROS TARYBOS POSĖDYJE PRISTATĖ UTENOS GMP DISPEČERINĖS PERIMO VIZIJĄGalerija


script>

Mums svarbi Jūsų nuomonė