Mokamos paslaugos

Atgal

VŠį Greitosios medicinos pagalbos stoties teikiamos mokamos paslaugos: pervežimas greitosios medicinos pagalbos automobiliu prižiūrint GMP medikų brigadai, budėjimas renginiuose.
    Už pacientų transportavimą, jų ar jų artimųjų prašymu, jei tai nėra būtina dėl paciento sveikatos būklės, pacientas apmoka savo lėšomis. 


 Vadovaujantis 2016 sausio 28d. VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties direktoriaus įsakymu Nr. 1-R-08, nuo 2016 m. vasario 1 d. įsigaliojo šie mokamų paslaugų įkainiai:

 Mokamų paslaugų įkainiai  (atsiskaityti galima kortele arba grynaisiais)

VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties mokamų paslaugų (neapmokamų iš TLK lėšų) teikimo tvarka

Vilniaus miesto savivaldybės viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų teikiamų mokamų nemedicininių paslaugų kainos


VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties direktoriaus 2014.08.28 įsakymu Nr. 1-R-58 patvirtinti skubios medicinos pagalbos brigados budėjimų įkainiai kultūriniuose ar sportiniuose renginiuose:

1. ALS (pažangaus gyvybės palaikymo brigada) su C tipo automobiliu (reanimobiliu) –  115,85 € už 1 val. ir brigados rezervavimas 1 val. prieš budėjimą renginyje – 72,40 €; Brigados sudėtis: GMP gydytojas, skubios pagalbos specialistas, paramedikas arba pagalbinis darbuotojas ir vairuotojas-paramedikas arba vairuotojas.

2. ALS (pažangaus gyvybės palaikymo brigada) su C tipo automobiliu (reanimobiliu) –  72,40 € už 1 val. ir brigados rezervavimas 1 val. prieš budėjimą renginyje –  43,44 €. Brigados sudėtis: Skubios pagalbos specialistas, paramedikas arba pagalbinis darbuotojas ir vairuotojas-paramedikas arba vairuotojas.

3. Esant budėjimui už Vilniaus miesto ribų papildomai apmokama  1,01 € už 1 km pagal nuvažiuotą kilometražą.

script>

Mums svarbi Jūsų nuomonė