Teisinė informacija

Veikla

Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

Už suteiktą būtinąją pagalbą iš Jūsų negali būti reikalaujama atlygio jokia forma. Geriausia padėka medikui – Jūsų šypsena ir geras žodis, padėka.

Korupcijos prevencija

Gerbiamieji pacientai ir jų artimieji!

VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties medikai būtinosios medicinos pagalbos paslaugas teikia nemokamai. Už suteiktą būtinąją pagalbą iš Jūsų negali būti reikalaujama atlygio jokia forma. Geriausia padėka medikui – Jūsų šypsena ir geras žodis, padėka. Padėką galima pareikšti žodžiu ar raštu GMP stoties administracijai. Susidūrę su korupcijos apraiškomis ar netinkamu VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojų elgesiu kreipkitės tiesiogiai į vyresnįjį gydytoją Vytenį Keršį tel. 8 652 11 488, el. p. vytenis.kersys@vgmsp.lt arba praneškite įstaigos administracijai tel. 8 5 210 25 80, el. p. administracija@vgmps.lt

Informuojame gyventojus, kad nuo 2013 m. balandžio 30 d. Sveikatos apsaugos ministerijoje pradėjo veikti antikorupcinė SAM linija: nemokamas telefonas +370 800 66 004

Lietuvos gyventojai gali anonimiškai pranešti apie korupcijos atvejus asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Nemokamas, anoniminis pasitikėjimo telefonas į nacionalinę sveikatos apsaugos sistemą įneš daugiau kontrolės, skaidrumo ir atsakomybės. Apie korupcinio pobūdžio veikas prašome pranešti Korupcijos prevencijos komisijos pirmininkui Vyteniui Keršiui 8 652 11 488.

Pageidautina, kad rašydami nurodytumėte asmens, kurio veiksmus skundžiate, vardą ir pavardę, pareigas ir skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio. Taip pat prašome nurodyti savo vardą ir pavardę bei adresą, kuriuo galėtume pateikti atsakymą.

Korupcijos prevencija

Dokumentai

Apie korupcinio pobūdžio veikas prašome pranešti šiais kontaktais

STT "KARŠTOJI LINIJA"

+370 5 2663333

KOMISIJOS PIRMININKAS V. KERŠYS

8 652 11 488