Šį kartą GMP medikai lankėsi Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijoje. Edukacija mums tapo veikla neatsiejama nuo mūsų pagrindinio darbo. Vaikus Greitoji medicinos pagalba visuomet labai domina. Ne vien dėl savo išskirtinio įvaizdžio, sirenų, švyturėlių, ryškios aprangos, bet ir dėl to kas yra ir kas vyksta viduje.

Edukacinių susitikimų metu vaikai sužino kada vyksta Greitoji medicinos pagalba, kaip ją iškviesti, kaip elgtis, kai šalia esančiam žmogui sutrinka sveikata.  Mūsų darbuotojai parodo smalsuoliams automobilyje įrengtą gaivinimo ir kitą įrangą, žaismingai papasakoja kada ji naudojama, parodo kaip ji veikia. Situacijų istorijos nelieka nepastebėtos, pabyra daugybė klausimų. Kartais klausimų būna tokių, kad reikia gerai pasukti galvą kaip į juos atsakyti…

Visuomenės švietimas ugdo sąmoningumą, skatina saugoti savo sveikatą ir padeda greičiau susivokti ištikus netikėtai ligai ar nelaimingam atsitikimui. Kai kam šios edukacijos taip įstringa, jog tampa profesijos pasirinkimo kryptimi.

image_print