Rugsėjo 15-17 dienomis Kaune vyko Greitosios medicinos pagalbos (GMP)žaidynės. Įstaigą atstovavę Artūras Laškovas, Justas Vasiliauskas ir Valdas Burinskas pelnė draugiškiausios ir stipriausius komandinius įgūdžius turinčios komandos titulą.

14-ąjį kartą organizuojamose Lietuvos GMP žaidynėse 2022 dalyvavo 27 komandos iš visos Lietuvos. Žaidynių tikslas – GMP darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir visuomenės švietimas.

Žaidynių atidarymo vakarą Kauno centre buvo inscenizuotas teroristinis aktas. Masinę nelaimę imitavo apie 400 įtikinamai nugrimuotų statistų. Vos per 2 valandas nelaimės vieta buvo lokalizuota, apsaugota, visi pacientai tinkamai „išrūšiuoti“, jiems suteikta pagalba ir transportuoti  į gydymo įstaigas.

Antrąją GMP žaidynių 2022 dieną komandos gavo užduočių planą. Kiekviena komanda turėjo įveikti  po 7 skirtingose stotelėse išsidėsčiusias užduotis.  Realistiškai parengtos užduotys, netikėtumo faktorius ir puikūs pacientus vaidinančių specialistų sugebėjimai, traukė praeivių žvilgsnius ir skatino susidomėjimą.

Buvo vertinami ne tik medicininės žinios ir įgūdžiai, bet ir pastabumas, dėmesys, loginis mąstymas, komandinis darbas bei tinkama komunikacija.

Visos komandos sėkmingai įveikė parengtas užduotis. Daug vertingų pastebėjimų komandos išgirdo žaidynių aptarime. Renginį vainikavo apdovanojimai ir šventinis vakaras.

image_print