Mūsų automobilių parkas pasipildė nauja transporto priemone – padidinto pravažumo greitosios medicinos pagalbos automobiliu. Šis, visus GMP poreikius atitinkantis, šiuolaikiškas Greitosios pagalbos automobilis buvo įsigytas už Vilniaus miesto savivaldybės lėšas ir šiandien jau pasiekė Greitosios medicinos pagalbos stotį. Teliko perkelti į naująjį GMP automobilį medicininę įrangą ir jis pradės savo misiją – išvyks teikti pagalbą vilniečiams.

Šis automobilis yra vienas iš 5 2021 m. įstaigos įsigytų naujų GMP automobilių. Kiti 4 įsigyti GMP stoties lėšomis ir netrukus taip pat  jau turi pasiekti Greitosios medicinos pagalbos stotį. GMP automobilis „VW Crafter ” – 130 kilovatų galingumo, keturių varomų ratų, darbinis tūris – 1968 cm3, patogiai suplanuota medikų darbo aplinka, įmontuotos patogios ergonomiškos sėdynės.

Šiuo metu VšĮ Greitosios medicinos pagalbos automobilių parką sudaro 44, įvairių markių GMP automobiliai. 5 jų bus pervesti į rezervinius ir pakeisti naujais. GMP pagalbos automobilis per metus vidutiniškai  pravažiuoja apie 75 tūkst. kilometrų.

 

image_print