Mokamos paslaugos

Atgal

VŠį Greitosios medicinos pagalbos stoties teikiamos mokamos paslaugos: pervežimas greitosios medicinos pagalbos automobiliu prižiūrint GMP medikų brigadai, budėjimas renginiuose.
    Už pacientų transportavimą, jų ar jų artimųjų prašymu, jei tai nėra būtina dėl paciento sveikatos būklės, pacientas apmoka savo lėšomis. 


 VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties direktoriaus įsakymu Nr. 1-R-08 patvirtinti šie, nuo 2016 m. vasario 1 d. įsigalioję, mokamų paslaugų įkainiai:

 Mokamų paslaugų įkainiai

     


VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties direktoriaus įsakymu Nr. 1-R-20 patvirtinti skubios medicinos pagalbos brigados budėjimų įkainiai kultūriniuose ar sportiniuose renginiuose:

1. ALS (pažangaus gyvybės palaikymo brigada) su C tipo automobiliu (reanimobiliu) –  115,85 € už 1 val. ir brigados rezervavimas 1 val. prieš budėjimą renginyje – 72,40 €; Brigados sudėtis: GMP gydytojas, skubios pagalbos specialistas, paramedikas arba pagalbinis darbuotojas ir vairuotojas-paramedikas arba vairuotojas.

2. ALS (pažangaus gyvybės palaikymo brigada) su C tipo automobiliu (reanimobiliu) –  72,40 € už 1 val. ir brigados rezervavimas 1 val. prieš budėjimą renginyje –  43,44 €. Brigados sudėtis: Skubios pagalbos specialistas, paramedikas arba pagalbinis darbuotojas ir vairuotojas-paramedikas arba vairuotojas.

3. Esant budėjimui už Vilniaus miesto ribų papildomai apmokama  1,01 € už 1 km pagal nuvažiuotą kilometražą.

script>

Mums svarbi Jūsų nuomonė